امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80244
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: تاکنون آمار زائرانی که در موسم عمره امسال به خانه خدا مشرف شده‌اند از کل آمار عمره‌گذاران سال  ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: تاکنون آمار زائرانی که در موسم عمره امسال به خانه خدا مشرف شده‌اند از کل آمار عمره‌گذاران سال  گذشته پیشی گرفته است و بیش از 530 عمره‌گذار به خانه خدا مشرف شده‌اند این در حالی است که کل آمار عمره‌گذاران سال گذشته 490 هزار نفر بوده است.

وی در خصوص سهمیه عمره زوج‌های جوان گفت: در موسم عمره این دوره سهمیه عمره زوج‌های جوان لحاظ شده است و تاکنون 8 هزار زوج جوان به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.

اوحدی خاطر نشان کرد: زوج‌‌های جوانی که مایل هستند به خانه خدا مشرف شوند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان حج و زیارت و با درج تاریخ عقد خود برای اعزام ثبت‌نام کنند تا در قرعه‌کشی‌ها شرکت داده شده و به ترتیب به خانه خدا مشرف شوند.

اوحدی همچنین در خصوص نقل و انتقال فیش‌های عمره نیز گفت: هم‌اکنون قیمت فیش عمره در بازار آزاد یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 300 هزار تومان است و آزاد شدن نقل و انتقال فیش‌ها باعث شده است که دلالی در این بازار از بین برود و قیمت‌ها معقول شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها