امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80248
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
هومن جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به حمایت مجامع بین‌المللی از درج نماد یوزپلنگ آسیایی بر روی لباس تیم ملی فوتبال ایران اظهار ...

هومن جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به حمایت مجامع بین‌المللی از درج نماد یوزپلنگ آسیایی بر روی لباس تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت:‌ برخی از شبکه‌های اجتماعی در خارج از کشور در قالب نهادهای بین‌‌المللی از این تصمیم ایران حمایت کردند.

مدیر ملی پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی با بیان اینکه شرکت آل‌اشپورت اسپانسر البسه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی است، ادامه داد: این شرکت در سه سطح تماشاگران، ورزشکاران معمولی و خود کمیته تیم ملی فوتبال لباس تولید و عرضه می‌کند.

به گفته جوکار شرکت آل‌اسپرت قرار است از فروش هر یک از این البسه یک یورو به پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی کمک کند.

وی با اشاره به حمایت سازمان‌های مردم‌نهاد از پروژه یوزپلنگ آسیایی در ایران، گفت: پروژه حفاظت از یوز آسیایی 12 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

جوکار در ادامه یادآور شد:‌ اولین بازی فوتبال با لباس جدید تیم ملی فوتبال که منقش به نماد یوزپلینگ آسیایی است در جام جهانی صورت نمی‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: قرار است هنرمندان کشورمان دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در یک بازی نمادین با تیم فوتبال بافق در استان یزد که یکی از زیستگاه‌های اصلی یوزپلنگ آسیایی است با بر تن کردن لباس جدید تیم ملی دیدار کنند.

مدیر ملی پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی گفت:‌ تمام مسئولان از جمله استاندار یزد این دیدار را از نزدیک مشاهده خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار