امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80250
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الناز فطیر دبیر نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی در مراسم اختتامیه این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الناز فطیر دبیر نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی در مراسم اختتامیه این جشنواره در سخنانی اظهار داشت: ثبت نام دوره نهم جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی از 13 آبان 92 از طریق سایت تبیان آغاز شد و در نهایت در این جشنواره پایانی هزار گروه از 20 استان شرکت کردند و 70 گروه به عنوان گروه‌های برتر توسط اساتید دانشگاه شهید بهشتی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: 468 گروه در قسمت دستاوردهای علمی و 14 گروه در مسابقات حضور داشتند که در کنار آن 100 غرفه دانش‌آموزی نیز دایر بود.

خسرو داودی مدیر مرکز یادگیری تبیان نیز در سخنانی اظهار داشت: هدف و انگیزه مؤسسه تبیان این بوده که مدارس و مراکزی که دسترسی کمتری به امکانات دارند، به این مهم دست داشته باشند.

وی ادامه داد: بعد از چند سال برگزاری یک هدف دیگر را احساس کردیم و آن این بود که پروژه‌هایی بود که در مدرسه قرار داشت و در این جشنواره ارائه شد، اما سختی کار آنجا بود که وقتی تعداد و تنوع کار زیاد می‌شود و عده‌ای از طریق مدرسه و گروهی با تبیان پیش می‌روند، هنگام قضاوت کار سخت می‌شود و این اعتراضاتی را در هنگام اعتراضات و داوری در پی دارد.

داوودی افزود: خوشبختانه در این دو سال با کمکی که دانشگاه شهید بهشتی دارد، کار آسان‌تر شده و اساتید و دانشجویان دکترای این دانشگاه کمک خوبی کرده و قضاوت آسانتر شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها