امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80251
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه مراسم اختتامیه نهمین جشنواره پروژه‌های ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه مراسم اختتامیه نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی در جمع خبرنگاران در خصوص این جشنواره اظهار داشت: همین که استعداد درونی بچه‌ها شکوفا می‌شود نوعی سرمایه‌گذاری برای کشور است و امیدواریم اینگونه کارها در کشور بیشتر شود و نظام از این دانش‌آموزان استفاده مطلوب کند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار اجتماعی فارس که دولت چه برنامه‌ای برای این دانش‌آموزان دارد، گفت: رئیس جمهور در همین دانشگاه در  بخش تحقیقات و فناوری و پژوهش بودجه را 20 برابر افزایش دادند  تا زمینه کار برای همه بخش‌ها فراهم شود و این استعدادها در شکل‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و بالاتر خود را نشان دهد و این حرکـت‌ها و در کنار هم بودن و تبادل اطلاعات باعث ارتقای سطح فکری شده و حرکت ارزشمندی است.

وی ادامه داد: استانداری در خصوص برگزاری جشنواره فقط کمک کرده است و کار را موسسه تبیان انجام داده است.

هاشمی در خصوص طرح استان‌یار دانش‌آموزان گفت: این طرحی است شبیه همیار پلیس است و در حال کار کردن بر روی این طرح هستیم تا در پایتخت عمل شده و سپس کشوری می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها