امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80263
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی روز جمعه تغییرات گسترده‌ای را در کادر فرماندهی ارتش این رژیم اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی روز جمعه تغییرات گسترده‌ای را در کادر فرماندهی ارتش این رژیم اعلام کرد. تغییر رئیس دایره اطلاعات نظامی ارتش از جمله مهمترین تغییراتی است که امروز اعلام شد.

آنطور که پایگاه صهیونیستی «دبکا» گزارش داده، بر اساس احکام صادره، سرتیپ «هرتزل هالوی» به عنوان رئیس جدید دایره اطلاعات نظامی معرفی و جایگزین ژنرال «آویو کوخاوی» شده که از امروز به عنوان فرمانده واحد شمال ارتش اسرائیل منصوب شده است.

هالوی که از امروز به درجه سرلشکری ارتقا پیدا می‌کند، پیش از این فرماندهی یگان ویژه موسوم به «سیرت مطکل» و همچنین یگان هوابرد و تیپ 91 ارتش اسرائیل را بر عهده داشته است.

«هاگای تاپولانسکی» و «یوسی بخار» نیز از جمله دیگر فرماندهان ارتش رژیم‌صهیونیستی هستند که امروز سمت‌های تازه‌ای گرفته‌اند. این تغییرات از سوی «بنی گانتز» رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل که مأموریتش اخیرا یکسال دیگر تمدید شد، به «موشه یعلون» وزیر جنگ، پیشنهاد شد. یعلون امروز رسما با این تغییرات موافقت کرد.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها