امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80269
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، حمله نیروهای امنیتی مصر به تظاهرات مخالفان کاندیداتوری عبدالفتاح السیسی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، حمله نیروهای امنیتی مصر به تظاهرات مخالفان کاندیداتوری عبدالفتاح السیسی در انتخابات ریاست جمهوری در استان فیوم منجر به کشته شدن دو نفر از جمله یک زن و زخمی شدن ده‌ها تن شد.
یکی از کشته شدگان زنی 35 ساله بود که به دلیل اصابت گلوله جان خود را از دست و فرد دیگر نیز معلمی 62 ساله بود که به طور تصادفی درحین عبور از منطقه‌ای که در آن درگیری جریان داشت،‌هدف قرار گرفت و کشته شد.
منطقه حلوان قاهره نیز شاهد درگیری شدید میان نیروهای امنیتی و طرفداران اخوان المسلمین مقابل دو مسجد «الاستقامة» و «الرحمة» بود و همزمان خیابان «عرب غنیم» نیز تعقیب و گریز میان معترضان و نیروهای دولتی جریان داشت.
اخوانی‌ها امروز در دیگر مناطق شهر قاهره هم پس از نماز جمعه در خیابان‌های «الوراق»، «بولاق الدکرور» و «العشرین» هم با شعار‌هایی در حمایت از اخوان و کشته شده‌ها در میدان رابعه العدویه با در دست داشتن تصاویری از محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر توسط نظامیان، دست به تظاهرات زدند.
مردم مصر امروز جمعه در مناطق مناطق مختلف این کشور در اعتراض به نامزدی ژنرال عبد الفتاح السیسی در انتخابات ریاست جمهوری مصر، تظاهرات کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها