امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80277
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی رای الیوم، در کمتر از 2 ماه «کمال اللبوانی»، معارض سیاسی سوری بار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی رای الیوم، در کمتر از 2 ماه «کمال اللبوانی»، معارض سیاسی سوری بار دیگر سخنان خود درباره لزوم رابطه معارضان سوری با رژیم صهیونیستی را تکرار کرد.

این معارض سوری در جدیدترین اظهارات خود تصریح کرده که باید با اسرائیل به توافق رسید تا برای هرج و مرج و ناامنی حاکم بر منطقه حد و مرزی ایجاد شود.

وی در مصاحبه با خبرگزاری آلمان آمادگی خود برای سفر به اسرائیل، در صورتی‌که به مردم سوریه و صلح در منطقه خدمت کند، را دارد.

اللبوانی که در این اواخر از ائتلاف معارضان سوری استعفا داده، گفت: ابتکار بنده برای صلح با اسرائیل، راه حل عادلانه و درست برای منازعات و درگیری‌های منطقه‌ای است.

این معارض سوری توضیح داد که به همین زودی‌ها در صدد سفر به آلمان است تا طرح خود برای صلح با اسرائیل را مطرح کند. بدون آنکه توضیح بیشتری در این خصوص دهد.

اللبوانی درباره اینکه چرا طرح صلح خود را در شرایط کنونی ارائه می‌دهد، گفت: همه طرف‌ها جایگاه خود را در قبال جنگ و نزاع با اسرائیل می‌شناسند و راه حلی که درباره منازعات دیگر منطبق است، می‌تواند بر منازعات منطقه نیز منطبق باشد.

وی در خصوص شکاف کنونی موجود بین سوری‌ها گفت که سوریه در مرحله جنگ خانگی به سر می‌برد و اگر بخواهیم وحدت و انسجام را به این کشور باز گردانیم نیازمند مجموعه ارزش‌های اجتماعی و توسعه و گسترش آنها هستیم، علاوه بر اینکه آنچه امروز موجب وحدت ملت سوریه می‌شود، صلحی است که بر خط مشی منطقی و عقلی جدید استوار باشد و طرح من درباره صلح با سوریه رفتن به کانون نزاع و مرکز آن است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها