امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80279
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه المنار فلسطین، افسران عربستانی و فرانسوی در منظقه مرزی اردن با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه المنار فلسطین، افسران عربستانی و فرانسوی در منظقه مرزی اردن با سوریه در حال گشت زنی هستند تا زمینه اجرای طرح مشترک دو کشور برای شکست انتخابات ریاست جمهوری سوریه را فراهم کنند و قدرت دولت سوریه را در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشو ر را مختل کنند.

روزنامه المنار به نقل از گزارش ها اطلاعاتی فاش کرد که عملیات نظامی ارتش سوریه در حمص باعث وحشت عربستان و فرانسه شده است و ارتش سوریه موفق شده تا راه امداد رسانی به تروریست ها را در حلب بعد از بستن راه مواصلاتی تروریست ها از لبنان قطع کند.

این گزارش ها تاکید می‌کنند که حالتی از ترس تروریست ها را در بر گرفته است و دستگاه اطلاعاتی عربستان سرکرده گروه های تروریستی را تهدید کرده است که در صورت پیروزی ارتش سوریه در جنگ منطقه «حمص قدیمة»  عذر وی را خواهند خواست.

بر اساس این گزارش پاریس و ریاض تروریست‌ها را تشویق می‌کنند که چند جبهه دیگر را در اطراف حمص باز کنند تا ارتش سوریه را سردرگمی قرار دهند. همچنین دستگاه اطلاعاتی فرانسه با سرمایه عربستان، سعی دارد موشک های ضد هواپیما را در اختیار مخالفین دولت سوریه قرار دهد، در حالی که دستگاه‌های اطلاعاتی اروپایی بارها از خطر در دست افتادن این سلاح ها توسط گروه‌های تندروی سلفی، هشدار داده اند. 
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها