امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80285
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر حلب هفتمین روز متوالی بی‌برقی خود را امروز نیز سپری کرد و همین موجب شده ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر حلب هفتمین روز متوالی بی‌برقی خود را امروز نیز سپری کرد و همین موجب شده تا شخصیت‌های محلی برای حل این قضیه وارد عمل شده و برای حل این قضیه با گروه‌های مسلح وارد گفت‌وگو شوند.

منابع آگاه محلی حلبی درباره مضمون گفت‌وگوهای انجام شده بین شخصیت‌های این شهر با «جبهه اسلامی» که هم اکنون بر نیروگاه «الزربه»، مهمترین ایستگاه تامین برق شهر حلب، تسلط دارند، می‌گویند: مذاکرات بین دو طرف برسر دستیابی به توافق بین ارتش و گروه‌های مسلح متمرکز است.

این منابع توضیح می‌دهند که این توافق بر عقب نشینی گروه‌های مسلح از نیروگاه الزربه در قبال آزادی تعدادی از عناصر تروریستی در بازداشت نظام سوریه متمرکز است.   

این مذاکرات درحالی صورت می‌گیرد که نیروهای ارتش سوریه به عملیات نظامی خود در شهر حلب به ویژه منطقه اللیرمون ادامه می‌دهند و در مناطق قدیمی شهر حلب موفق شدند، پیشروی‌های چشمگیری را محقق کنند.

گروه‌های تروریستی مسلح با قطع برق شهر حلب تلاش دارند به هر طریق ممکن مانع ادامه عملیات‌های ارتش سوریه در مناطق مختلف شهر حلب شوند که با پیروزی‌ نیز همراه بوده است.

همزمان با قطع برق شهر حلب، آب این شهر نیز قطع شده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها