امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8030
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، به دنبال موج تازه بحران اقتصادی و کسری بودجه در اتحادیه اروپا، فرانسوا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، به دنبال موج تازه بحران اقتصادی و کسری بودجه در اتحادیه اروپا، فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه خواهان ایجاد یک دولت اقتصادی برای منطقه یورو شد.

اولاند در دومین کنفرانس خود با خبرنگاران داخلی و خارجی در سال جاری از نقشه راه فرانسه برای کمک به بحران یورو پرده برداشت. این درحالیست که فرانسه خود به تازگی وارد رکود جدید اقتصادی شده است.

رئیس جمهور فرانسه گفت: بحران مالی پشت سر ما است و دلایل آن روز به روز بیشتر می‌شود. آنچه که الان اروپا را با مشکل روبرو کرده بحران مالی نیست بلکه رکود ناشی از سیاست‌های ریاضت اقتصادی است.

رهبر سوسیالیست فرانسه خواستار همگرایی سیاسی و بودجه‌ای بیشتر میان کشورهای عضو یورو شد و گفت: بدون ارتباط قویتر اروپا محکوم به سقوط، محو شدن از روی نقشه و حتی از تصورات مردم است.

اولاند در ادامه خواستار تشکیل یک دولت اقتصادی در منطقه یورو برای هماهنگ کردن سیاستهای مالیاتی و همگرایی در امور اقتصادی و اجتماعی شد.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها