امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80312
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 147
محمد اللهیاری فومنی معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمد اللهیاری فومنی معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون تمدید مهلت ثبت نام برای بن کارت‌های دانشجویی اظهار داشت: دانشجویان و طلاب متقاضی می‌توانند تا پایان امروز 5 اردیبهشت ماه برای ثبت نام به سایت tibf.net بن کارت به سایت اختصاص یافته مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران ضمن بیان اینکه این تمدید با موافقت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی اجرایی می‌شود، توضیح داد: تا کنون 220 هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که بر اساس این موافقت 20 هزار دانشجوی دیگر نیز می‌توانند طی امروز ثبت نام داشته باشند تا مجموع بن کارت‌ها به 240 هزار نفر برسد. البته در مرحله اول نزدیک به 220 هزار متقاضی در سایت tibf.net ثبت نام کردند و 200 هزار نفر از این متقاضیان شرایط لازم برای دریافت بن کارت‌های اعتباری را داشتند. با توجه به سیاست‌های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و لزوم توجه به دانشجویان و طلاب که مصرف کنندگان اصلی کتاب هستند، تصمیم گرفته شد تا اعتبار لازم برای ثبت نام 40 هزار متقاضی دیگر فراهم شود.

اللهیاری با بیان اینکه بن کارت‌های دانشجویان و طلاب از روز 7 اردیبهشت ماه توزیع سراسری خواهد شد افزود: این بن کارت‌ها به نام دانشجو صادر شده و برای اولین بار دانشجویان می‌توانند به هریک از شعب بانک کارت خود را دریافت کنند.

این معاون رئیس نمایشگاه کتاب پیرامون عدم آغاز به چینش برخی غرفه‌داران و اینکه تذکرات به کمیته‌های مربوطه داده شده تا پیش از آغاز نمایشگاه کتاب اقدام به چینش کنند، اضافه کرد: غرفه‌های بزرگ که کار چینش طولانی‌‌تری دارند امور آماده سازی را در حال انجام هستند، اما غرفه‌های کوچک 9، 12 و یا 15 متری معمولا طی سه روز پایانی اقدام به چینش می‌کنند، اما روز گذشته از مدیران کمیته‌ها تقاضا کردیم تا به ناشران تذکر دهند از زمان استفاده کنند و چیدمان را آغاز کنند.

وی در پایان سخنان خود گفت: حراست نمایشگاه کتاب نیز نهایت همکاری را انجام داده و در تمام سالن‌ها مستقر شده است تا امنیت غرفه‌هایی که آماده شده‌اند و کتاب‌های چیده شده فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متقاضیانی که در دو روز آینده ثبت نام می‌کنند حتما سعی کنند که شهرهای قم، تهران و کرج را به عنوان محل دریافت بن کارت‌ها اعتباری خود تعیین کنند زیرا امکان ارسال کارت‌های اعتباری به مناطق دور دست امکان پذیر نیست.

کارتهای ویژه خرید در نمایشگاه فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است و پس از آن به مانند کارت‌های مجازی خرید کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری امکان خرید از نمایشگاه آنلاین کتاب تهران وجود دارد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار