امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80313
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
حبیب اسماعیلی مدیر عامل موسسه فیملسازان موعود در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به تصویب طرح بلیت نیم بها در جلسه روز گذشته شورای صنفی ...

حبیب اسماعیلی مدیر عامل موسسه فیملسازان موعود در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به تصویب طرح بلیت نیم بها در جلسه روز گذشته شورای صنفی نمایش اظهار داشت: من از ابتدا اعتقادم ر این بوده که فیلم خوب در هر زمانی اکران شود تماشگر خود را دارد اما اگر فیلم خوب نباشد، بلیت رایگان هم توزیع شود باز هم چاره ساز نخواهد بود.

وی افزود: وزارت ارشاد باید ممیزی ها را کمتر کند تا فیلم های جذاب تر ساخته شود اما جذاب به معنی فیلم های بی بند و باز نیست چون همه اهلی سینما میدانند وقتی فیلم خوب ساخته شود مخاطب را به سینما خواهند کشاند.

اسماعیلی عنوان کرد: برای نمونه فیلم معراجی ها و طبقه حساس در اسفند که به قول برخی فصل مرده سینما است و به علت کارهای خانه تکانی نوروز و خرید نوروز باز هم مورد استقبال گسترده قرار گرفت.

وی افزود: اشکالی ندارد اگر برای برخی فیلمها چند سانس صبح به بلیت نیم بها اختصاص داده شود تا مخاطبانی که دنبال فیلم خوب هستند فیلم خوب ببینند و از آن سانس ها استفاده کنند.

این تهیه کننده سینمای ایران تاکید کرد: بازها گفتم که کارت نیم بها خیلی کارساز نیست و معتقدم که فیلم وقتی ساخته میشود باید شاهد صف های طویل جلوی درب سینماها باشیم که خیلی هم لذت بخش است.

مدیر عامل موسسه فیملسازان مولود بیان کرد: این نوسان بلیت در تمام دنیا مرسوم است مثلا پنحشبه جمعه میتواند بلیت ها گران تر باشد یعنی این موارد باید تجربه شود چون در دنیا بلیت شب و روز و عصر از لحاظ قیمت متفاوت هستند.

اسماعیلی در پاسخ به این سئوال که آیا در حال حاضر فیلمی داریم که بتواند در روزهای تابستان مخاطب را به سینما بکشاند تا مخاطب بتواند فیلم خوب ببنید،‌ گفت: ما در جشنواره یکسری فیلمهایی داشتیم و الان هم یکسری فیلم در حال ساخت مثل شهر موش ها داریم که قطعا میتواند پرمخاطب باشد و با حمایت شورای صنفی میتوانیم همیشه شاهد آمدن مخاطبان به سینما باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم تشنه فیلم جدید هستند و در این یک ماه و نیم همه این پنج فیلم روی پرده را دیدند. همین فیلم «زندگی جای دیگری است» قرار است در اردیبهشت به روی پرده برود که برخی می گویند که این فصل فصل مرده اکران است که من به این موضوع اعتقاد ندارم و میگویم که از فیلم خوب به شدت استقبال می‌کنم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها