امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80322
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
سعید چگینی داماد زنده یاد امیرحسین فردی مدیر سایت امیرحسین فردی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس ضمن اشاره به فعالیت چند ماهه این وب سایت ...

سعید چگینی داماد زنده یاد امیرحسین فردی مدیر سایت امیرحسین فردی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس ضمن اشاره به فعالیت چند ماهه این وب سایت اظهار داشت: پایگاه رسمی زنده یاد امیرحسین فردی در تاریخ  ۵ مهرماه سال ۱۳۹۲ با همکاری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مصادف با زادروز این هنرمند فقید رونمایی شد و از همان روز مطالبی از سوی حوزه هنری، برخی دوستان و همکاران ایشان در اختیار ما قرار گرفت و در سایت بارگذاری شد.

وی افزود: ما معمولا مطالب و نوشته‌هایی که پیرامون زنده یاد فردی در سایت‌ها و مطبوعات نشر می‌یابد را در کنار دیگر مطالب در سایت قرار می‌دهیم، سعی داریم به شکل روزانه و هر سه روز یک بار مطالب را به روز کنیم.

به گفته داماد زنده یاد فردی، باز هم از دوستان، همکاران و یا افرادی که عکس، یادداشت و یا مطلبی از زنده یاد فردی دارند درخواست می‌کنیم آنها را در اختیار خانواده قرار دهند، حتی بارها این مهم را نیز از رسانه ملی خواستار شده‌ایم.

چگینی به طراحی درگاه ورودی سایت مرحوم امیرحسین فردی اشاره کرد و توضیح داد: عکس بالای سایت به تازگی توسط یکی از دوستداران زنده یاد فردی طراحی و در اختیار ما قرار گرفت و مادر سایت بارگذاری کردیم.

وی فعالیت سایت را در راستای معرفی سبک و ابعاد گوناگون زندگی مرحوم فردی عنوان کرد و ادامه داد:  با قرار دادن برخی مطالب سعی می‌شود تا موجبات آشنایی هر چه بیشتر باشخصیت و آثار پدر ادبیات داستانی انقلاب فراهم شود.

چگینی بیان کرد: امیدواریم بزودی دست نوشته‌های آقای فردی که در اختیار خانواده این نویسنده قرار دارد پس از بررسی و خوانش دقیق روی سایت قرار گیرد، این دست‌ نوشته‌‌ها مربوط به دوران جوانی آقای فردی است و از 20 سالگی وی را شامل می‌شود که ایشان در مقاطع مختلف آنها را نوشته است، البته در میان این دست‌نوشته‌ها مطالب شخصی، مرور کارهای روزمره و دلنوشته هم دیده می‌شود، حجم آنها زیاد است، برخی مطالب آن در ویژه نامه‌ها منتشر شده است، برخی هم شخصی است، مطالب پس از بررسی در سایت قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که این پایگاه زیرنظر خانواده استاد فعالیت نموده و از راهنمایی و نظارت شاگردان و دوستان نزدیک آن مرحوم بهره می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها