امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80336
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از برگزاری دو دوره موفق این جشنواره در مراکز فرهنگی و هنری شهر تهران، دبیرخانه سومین دوره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از برگزاری دو دوره موفق این جشنواره در مراکز فرهنگی و هنری شهر تهران، دبیرخانه سومین دوره جشنواره تئاتر شهر فعالیت خود را آغاز کرد.

این جشنواره که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مدیریت شهرام کرمی برگزار می‌شود، طی هفته دوم اردیبهشت ماه جاری فراخوان خود را منتشر می‌کند.

در هفته گذشته اولین جلسه شورای سیاستگذاری به ریاست حجت‌الاسلام شهاب مرادی برای بررسی و تایید فراخوان برگزار شده و مقرر شد سومین جشنواره تئاتر شهر با توجه به گسترش فعالیت تئاتر کانون‌های نمایش مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، توجه به گروه‌های جوان به عنوان مهمترین عامل و امکان حمایت از اجرای عمومی آثار منتخب در سال 93 برگزار شود.

در دوره‌های گذشته‌، بخش‌های متنوعی همچون تئاتر صحنه‌ای و خیابانی، تئاتر کودک و نوجوان، نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی و کارگاه‌های آموزشی در جشنواره تئاتر شهر برگزار شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار