امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80337
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
«صفا آقاجانی» بازیگر مجموعه تلویزیونی ستایش در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری سازی در دنیا در رابطه با مجموعه های تلویزیونی ...

«صفا آقاجانی» بازیگر مجموعه تلویزیونی ستایش در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سری سازی در دنیا در رابطه با مجموعه های تلویزیونی بسیاری اتفاق می افتد و این سریال ها به چندین فصل و چند 100 قسمت هم می رسند. این شیوه می تواند در هر سطحی مخاطبان خاص خود را داشته باشد. حتی در شبکه های رادیویی معروف کشورهای دیگر هم بسیاری از قصه ها ادامه پیدا می کنند و تا 100 قسمت یا بیش از آن هم می رسند. فکر می کنم صدا و سیما از این قابلیت کمی غافل مانده است.

وی جذابیت قصه هایی را که به صورت سری ادامه پیدا می کنند به قصه هایشان نسبت داده و گفت:این که یک سریال بتواند در سری های بعدی خود با استقبال مخاطب رو به رو شود، بستگی به خود قصه آن دارد که چقدر قابلیت ادامه پیدا کردن را داشته باشد و ماجراهایی جدید را مطرح کند.

این بازیگر با بیان این که در ستایش 2 فضای کلی داستان تغییر کرده است، افزود: من سری اول سریال ستایش را خودم دنبال می کردم. فکر می کنم در سری جدید آن چندان درگیر ماجراهای خود شخصیت ستایش نیستیم و قصه های فرعی بیشتری در دل قصه اصلی باز می شوند.

مجموعه تلویزیونی ستایش کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که در 26 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی جمعه ها ساعت 20.45 دقیقه از این شبکه به پخش می رسد. همچنین تکرار این سریال روزهای شنبه ساعت 14.30 دقیقه روی آنتن می رود.

داستان این مجموعه در ادامه سری اول آن درباره زندگی ستایش و فرزندان او بعد از گذشت 22 سال است. داریوش ارجمند، نرگس محمدی، حدیث میرامینی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، رامسین کبریتی، فریبا نادری، نرگس امینی، نازلی رجب پور و... گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار