امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80346
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «احمد کمالی‌نژاد» مدیر کمیته ناشران داخلی در این باره گفت:  یک هزار و 296 ناشر از میان ناشران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «احمد کمالی‌نژاد» مدیر کمیته ناشران داخلی در این باره گفت:  یک هزار و 296 ناشر از میان ناشران ثبت‌نام کننده، تا تاریخ 31 فروردین برای حضور در نمایشگاه و دریافت غرفه، اعلام آمادگی کردند که قرار است در فضایی به وسعت 13 هزار و 539 مترمربع، کتاب‌های خود را عرضه کنند.

وی افزود: از این میان، 645 ناشر از تهران و 436 ناشر از شهرستان به صورت مستقل و 60 ناشر از تهران و 43 ناشر از شهرستان به صورت مشترک، برای دریافت غرفه ثبت‌نام کرده‌اند.

به گفته کمالی‌نژاد، همچنین از این تعداد 59 ناشر از تهران و 53 ناشر از شهرستان نمایندگی عرضه کتاب‌های خود را به دیگر ناشران واگذار کرده‌اند.

مدیر کمیته ناشران داخلی ادامه داد: ناشران می‌توانند با مراجعه به کمیته‌های مختلف اجرایی و بخش‌های مربوطه، پرداخت هزینه غرفه و تحویل آن، کتاب‌های خود را نیز به مصلی امام خمینی (ره) بیاورند.

بنابر اعلام کمیته ناشران داخلی، ناشران بخش‌های مختلف کودک‌ونوجوان،‌ عمومی، آموزشی، دانشگاهی با مراجعه به انجمن‌های مربوطه که عملیات ثبت‌نام را انجام داده‌اند،‌ از امروز جمعه 5 اردیبهشت‌، امکان ورود و چینش کتاب‌های خود را در غرفه‌ها دارند.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها