امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80361
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 75
«مجید نصیرپور» معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

«مجید نصیرپور» معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تشکیل کارگروه مشترک معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری و کمیسیون اصل نود، اظهارداشت: اعضا و جزئیات این کارگروه مشترک طی هفته آینده مشخص خواهد شد.

مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور روز شنبه گذشته از تشکیل کمیته مشترک بین معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد و گفت: جلسه‌ای با اعضای کمیسیون اصل 90 برای بررسی مسائل مختلف دولت و مجلس و احیانا شکایاتی که به کمیسیون اصل 90 می‌رسد، داشتیم که نتیجه این جلسه خوب و طولانی تشکیل کارگروهی بین معاونت امور مجلس ریاست جمهوری و کمیسیون اصل 90 است تا بتواند راهکارهای بیشتر و بهتر را جستجو کند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که آیا این کمیته تشکیل شده است، تصریح کرد: بنده همکارانم را از حوزه معاونت پارلمانی معرفی کردم و قرار شد از کمیسیون اصل 90 هم چند نفر مسئولیت این کار را داشته باشند و با جلساتی که خواهند داشت سعی کنند مسائل را پیش ببرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار