امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80372
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 20
ایرج رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا انبوه‌سازان الحاقیه بخشنامه سوم ...

ایرج رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا انبوه‌سازان الحاقیه بخشنامه سوم افزایش قیمت مسکن مهر را امضاء کرده‌اند،گفت: انبوه‌سازان الحاقیه بخشنامه سوم افزایش قیمت مسکن مهر را امضاء کرده و آن را قبول دارند اما این الحاقیه افزایش قیمت هنوز منظور و پرداخت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل تاخیر منظور نشدن افزایش قیمت‌ها چیست، اظهار داشت: متاسفانه هر مدیری تفسیری متفاوت از بخشنامه و دستورالعمل افزایش قیمت مسکن مهر داشتند که به همین دلیل باعث شد قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر این دستورالعمل را برای مدیران شفاف‌تر کند.

*علی‌الحساب این الحاقیه را امضاء کردیم

رهبر افزود: اگرچه هنوز خبری از شفاف‌ شدن این دستورالعمل نیست اما به هر حال علی‌الحساب این الحاقیه را امضاء کردیم.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان استان تهران افزود: ایرادی که انبوه‌سازان گرفته‌اند این است که دستورالعمل مزبور 3 ماه پیش صادر شده است اما هنوز مدیران جدید و قدیم نتوانسته‌اند در خصوص این دستورالعمل تصمیم‌گیری کنند که چه مبلغی باید به واحد‌های مسکونی اضافه شود.

رهبر خاطرنشان کرد: این تاخیر در تصمیم‌گیری باعث شد که هنوز با گذشت 3 ماه از ابلاغ  دستورالعمل متقاضیان مسکن مهر ندانند چه مبلغی باید پرداخت کنند و پیمانکاران نیز منتظر آورده مانده‌اند تا به کار خود سرعت ببخشند.

*آیا این آخرین افزایش است؟

رهبر در پاسخ به این سوال که امیدوار هستیم که این آخرین افزایش قیمت باشد گفت: وقتی هر روز قیمت‌ها تغییر می‌کند انتظار نمی‌رود که پروژه‌ها با همین حالت ادامه پیدا کنند.

وی افزود: به هر حال باید دید که چه بلایی بر سر قیمت‌ها می‌آید چرا که در سال جاری قیمت سیمان 20 درصد گران شده است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها