امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80373
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، کرایه حمل و نقل عمومی هر ساله حدود ۲۰ درصد افزایش می یابد. قرار شد امسال این کار با قدری تاخیر انجام شود چرا که ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، کرایه حمل و نقل عمومی هر ساله حدود ۲۰ درصد افزایش می یابد. قرار شد امسال این کار با قدری تاخیر انجام شود چرا که مسئولان خواستند افزایش نرخ ها بعد از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها افزایش یابد اما برخی رانندگان خودسرانه اقدام به افزایش نرخ‌ها کردند.
 
سید حسین هاشمی استاندار تهران درباره افزایش کرایه‌‌های حمل‌ونقل عمومی پس از اعلام قیمت حامل‌های سوخت، اظهار داشت: براساس اعلام ستاد هدفمندی یارانه‌ها قیمت‌های حمل‌ونقل عمومی در سراسر کشور به یک میزان و در طول سال برای یک بار افزایش خواهد داشت.

وی ادامه داد: با شورای شهر و شهرداری تهران سیاست‌های لازم برای افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی اتخاذ شده و اتحادیه‌ها نیز همکاری لازم را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها داشته‌اند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از جمله تاکسی‌ها به شکلی افزایش خواهد یافت که جبران 2 ماه گذشته نیز در آن لحاظ شود.

هاشمی درباره صف‌های‌ طولانی‌ که برای بنزین و CNG در شهر تهران تشکیل شده بود، گفت: بنده در ستاد سوخت و بحران تا بامداد امروز بوده‌‌ام و صف‌ها به مرور زمان خلوت شد و تاکنون نیز مشکل خاصی در استان تهران نداشته‌ایم.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی تا اعلام ستاد هدفمندی‌یارانه‌ها افزایش نخواهد داشت، گفت: دیگر اقلام ضروری در استان تهران نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته و با میزان و درصد مشخص در صورت  اعلام ستاد هدفمندی یارانه‌ها افزایش خواهد یافت.

این در حالی است که از امروز بسیاری از رانندگان تاکسی به دلیل افزایش نرخ بنزین از روز ۵ شنبه بدون تغییر برچسب‌ها نرخ‌ها را افزایش دادند و زمانی که با اعتراض مسافران روبه‌رو می‌شوند اعلام می‌کنند که قیمت بنزین افزایش یافته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار