امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80375
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 22
سخنگوی جبهه فرهنگی سیاسی جانبازان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از نهایی شدن فهرست موسسین این جبهه ...

سخنگوی جبهه فرهنگی سیاسی جانبازان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از نهایی شدن فهرست موسسین این جبهه وارسال آن به وزارت کشور خبر داد.

قدرت الله رحمانی درباره  موسسین قانونی جبهه جانبازان و تفاوت آن با موسسین واقعی این جبهه گفت:موسسین واقعی و اولیه جبهه جانبازان همان92 جانبازی هستند که در اردیبهشت سال گذشته بیانیه اعلام موجودیت جبهه را امضا و منتشر کردند و بعداً هم تعداد امضاها بالغ بر 100 نفر شد اما چون هیات موسس رسمی صد و چندنفره مرسوم و متعارف نیست این فهرست 17 نفره  توسط شورای مرکزی موقت که منتخب همان موسسین اولیه هستند تهیه شده و به عنوان هیات  موسس رسمی جبهه، به وزارت کشور اعلام شده است.

دبیر موقت جبهه جانبازان با اشاره به ترکیب فهرست 17نفره اظهارداشت: فهرستی که به وزارت کشور ارسال شده مرکب از 12 عضو شورای منتخب موسسین اولیه به اضافه 5 تن از جانبازان شاخص و برجسته فرهنگی - سیاسی است که می توانند جریان های شناخته شده جبهه بزرگ انقلاب را نمایندگی کنند.

وی درباره غیبت نام دکتر سعید جلیلی در بین اسامی هیات موسسین جبهه جانبازان به رغم این که قبلاً گفته می شد وی در زمره موسسین جبهه جانبازان انقلاب اسلامی است،اظهار داشت:از آقای دکترجلیلی برای قبول عضویت در هیات موسس دعوت شد و شورای منتخب موسسین اولیه تاکید و اصرار داشتند که ایشان عضویت  را بپذیرند آقای دکتر جلیلی هم از تشکیل جبهه، استقبال و اظهار علاقه کردند و حتی به دعوت شورای مرکزی جبهه به یکی از جلسات شورا هم تشریف آوردند تا با حضورشان، حمایت و همراهی و همدلی شان را نشان دهند اما ملاحظاتی برای عضویت رسمی داشتند.

رحمانی درباره زمان و نحوه عضو گیری از میان جانبازان داوطلب عضویت در جبهه جانبازان گفت: فراخوان عضویت و کیفیت پیوستن جانبازان علاقه مند در تهران و شهرستان ها بزودی اعلام خواهدشد و امیدواریم در هفته دفاع مقدس(مهرماه)بتوانیم اولین کنگره سراسری و انتخابات اعضای شورای مرکزی دائمی و دیگر ارکان جبهه  را برگزار کنیم.

دبیر جبهه جانبازان انقلاب اسلامی در پایان ازبرگزاری نشست رسانه ای هیات موسس این تشکل در روز سه شنبه 9 اردیبهشت هم زمان با نخستین سالگرد تاسیس جبهه خبرداد.

به گفته رحمانی، اسامی هیات موسس جبهه جانبازان انقلاب اسلامی به شرح ذیل است:
1.حسین اسرافیلی

2.اکبربهرامی

3.مصطفی پرکره
4.علیرضا پناهیان
5.غلامعلی جعفرزاده
6.داود حیدری
7.مجتبی رحماندوست
8.قدرت الله رحمانی
9.علیرضا زاکانی
10.بهروزساقی
11.حسن سماواتی
12.مجتبی شاکری

13.امیرعقیقی

14.محمداسماعیل کوثری

15.محمدعلی معلی
16.حسین مظفر
17.سیدمهدی هاشمی
 
/انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها