امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80378
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌ نظامی خود در مناطق مختلف سوریه روز گذشته ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌ نظامی خود در مناطق مختلف سوریه روز گذشته عملیاتی را در شهرک «کفر روحین» در ریف إدلب به اجرا گذاشتند و ضمن درگیری با گروه‌های تروریستی مستقر در این منطقه 11 تروریست را به هلاکت رساندند.

در بین کشته‌های این عملیات «ابو محمد اللیبی» یکی از سرکردگان گروه‌های مسلح نیز مشاهده می‌شد. علاوه بر آن، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند 2 دستگاه خودرو مجهز به تیربار این گروه‌ها را نیز منهدم کنند.

دمشق و ریف آن: پیشروی در جوبر

از سوی دیگر از منطقه «جوبر» در دمشق گزارش شده که واحد توپخانه ارتش سوریه روز گذشته به شدت مراکز تجمع گروه‌های مسلح را در این منطقه هدف قرار داد و منهدم کرد.

در همین راستا عملیات نیروی پیاده نظام ارتش در این منطقه پیشروی نیروهای ارتش در این شهر را به ویژه در منطقه «علوش» به دنبال داشت.

در همین راستا نیروی هوایی ارتش سوریه مراکز تجمع گروه‌های مسلح و مواضع آنها را در 2 شهر حرستا و دوما و کوه‌های غرب شهرک الزبدانی در ریف دمشق هدف قرار داد.

درعا: دفع حمله به لشکر 61

از درعا در جنوب سوریه نیز گزارش شده که یگان‌های ارتش سوریه به عملیات‌های خود در منطقه «تل الجابیه» در نزدیکی شهرک «نوی» درعا ادامه می‌دهند و در این راستا این منطقه شاهد درگیری‌های شدید و سنگین ارتش سوریه با عناصر مسلح وابسته به جبهه اسلامی بود.

این درحالی است که گزارش شده مناطق طرف شهرک «سکریه» و مقر لشکر 61 ارتش سوریه در این منطقه شاهد درگیری‌های شدید نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلحی بود که مقر این لشکر را مورد حمله قرار داده بودند.

گروه‌های مسلح روز گذشته چندین حمله را علیه لشکر 61 ارتش سوریه در نزدیکی تل الجابیه و تل الجموع و اطراف کتیبه 74 انجام داده بودند که تمامی آنها از سوی نیروهای ارتش دفع شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها