امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80390
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 40
آیت‌الله ممدوحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص شیطنت برخی رسانه‌ها در مورد واکنش وی به اظهارات مطرح شده مبنی بر دریافت مجوز ...

آیت‌الله ممدوحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص شیطنت برخی رسانه‌ها در مورد واکنش وی به اظهارات مطرح شده مبنی بر دریافت مجوز تحرک حزبی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از کمیسیون ماده 10 احزاب، اظهار داشت: برخی رسانه‌ها برای مطرح شدن دست به اقدامات خلاف اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای می‌زنند.

ممدوحی با تاکید بر اینکه امانت‌داری و صداقت مهم‌ترین رکن کار یک خبرنگار است، گفت: متاسفانه برخی به‌جای پرداختن به رسالت حرفه‌ای خود با ایجاد سر و صدا به‌دنبال شهرت و یا کسب منافعی هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: طرح موضوع دریافت مجوز حرکت حزبی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از کمیسیون ماده 10 احزاب از ابتدا و از بنیان غلط است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بنده به‌شدت طرح چنین مباحثی را خلاف مصلحت می‌دانم و معتقدم چنین موضوعاتی از سوی افراد غرض‌ورز مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از اعضای جبهه پایداری از دوستانم هستند، متذکر شد: اینکه تذکر من را در این مورد به جبهه پایداری ربط داده‌اند، کار ناشایست و ناصوابی بوده است.

ممدوحی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انجام اقدامات علمی، پژوهشی، مذهبی و ماهیت و جایگاه بسیار تاثیرگذار در بین مردم را نمی‌توان با فعالیت حزبی و سیاسی یک تشکل مقایسه کرد.

انتهای پیام/2700/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها