امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80395
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ محمد محمدی در حاشیه ستاد تنظیم بازار استان تهران،اظهار داشت: اتحادیه‌ها و صنوف متاسفانه به وظایف خود برای جلوگیری از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ محمد محمدی در حاشیه ستاد تنظیم بازار استان تهران،اظهار داشت: اتحادیه‌ها و صنوف متاسفانه به وظایف خود برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها عمل نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بازار ما اسلامی نیست، گفت: مراکز بهداشتی، صدا و سیما و جهاد کشاورزی کم‌کاری می‌کنند و به همین دلیل سموم بر میوه‌ها ورود کرده و معضلات زیادی را بوجود خواهد آورد.

محمدی افزود: بر اساس گزارشات واصله اکثر میوه‌ها به سموم آلوده هستند و به دلیل عدم نظارت بهداشتی این آلودگی وجود دارد و مسئولان ذیربط باید پاسخگو باشند.

به گفته محمدی بزودی در این خصوص جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: روز پنجشنبه گذشته در پی بررسی‌های مأموران تعزیرات در بازار شهرستانی‌ها در میدان امام حسین(ع) گوشت‌های فاسد به فروش می‌رسیده که ماموران ما بلافاصله نسبت به برخورد قانونی با این مغازه‌ها اقدام کرده ولی متاسفانه مجددا فروش گوشت‌های فاسد در چند مغازه این بازار همچنان ادامه داشت که مجددا ماموران برخورد قاطعی داشتند.

وی از کمبود نیروهای انتظامی و بازرسی برای برخورد با گرانفروشان اظهار داشت: متاسفانه ما همچنان برای ورود به بازار موبایل جرأت نداریم و در چندین موارد نیز ماموران ما را کتک زده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها