امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8042
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «براثا»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر امروز جمعه از طرفدارانش خواست تا پس از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «براثا»، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر امروز جمعه از طرفدارانش خواست تا پس از نماز جماعت، با برگزاری تظاهرات، خواستار بسته شدن فوری و بدون تاخیر سفارت بحرین در عراق شوند.

رهبر جریان صدر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تروریست‌های وابسته به دولت کنونی بحرین، به منزل شیخ «عیسی قاسم» از مراجع دینی بحرین به طور وقیحانه حمله کردند.

وی در ادامه از محبان اهل بیت رسول‌الله (ص) خواست تا پس از ادای نماز جمعه امروز در محکومیت این اقدام شنیع و بزدلانه، تظاهراتی مسالمت‌آمیز برگزار کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این تجاوز خطرناک بوده و ما هرگز در مقابل آن ساکت نخواهیم ماند.

صدر از طرفدارانش خواست تا به طور مردمی و سیاسی خواستار بستن فوری سفارت بحرین یا نمایندگی‌های آن در عراق شوند.

وی افزود: اگر به این تجاوز پاسخی داده نشود، این باب برای تجاوزهای دیگر به علمای دین ما در بحرین باز خواهد ماند.

صدر از دولت عراق نیز خواست تا در راستای اسلام و مذهب شیعه با تظاهرات‌کنندگان با ملایمت و انعطاف برخورد کند و منافع سیاسی ناچیز را بر آن ترجیح ندهد.
 
نیروهای امنیتی بحرین به خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته این کشور یورش برده و درب وروی و تعدادی از اسباب و اثاثیه آن را شکستند.
 
حمله به خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم در شهر "الدراز" در غرب منامه بامداد امروز جمعه صورت گرفت.
 
نیروهای بحرینی که هنگام حمله نقاب به چهره داشتند؛ علاوه بر ارعاب زنان و کودکان، خسارتهایی را به اسباب و لوازم خانه وارد کردند.
 
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها