امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80426
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «سانا»، «رفیق اریلماز» نماینده حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «سانا»، «رفیق اریلماز» نماینده حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه اعلام کرد که تروریست‌هایی که به شهرک «کسب» در «لاذقیة» حمله کردند از اراضی ترکیه برای وارد کردن سلاح سنگین استفاده کرده‌اند و این اقدام را تحت نظارت سرویس اطلاعات ملی ترکیه انجام داده‌اند.

وی طی یک کنفرانس خبری اظهار داشت: دولت عدالت و توسعه مرزهای ترکیه و سوریه را تحت سیطره گروه‌های تروریستی تندرو رها کرده و ساکنان این مناطق اذعان دارند که سلاح از همین راه به دست جنگجویان سوری می‌رسد.

این نماینده پارلمان ترکیه تصریح کرد که حامیان تروریستی باید مسئولیت جنایاتشان علیه سوریه را بپذیرند. ترکیه نیز بهای سنگینی را به دلیل سیاست‌های دولت عدالت و توسعه در قبال سوریه پرداخته است و جنگ به راه افتاده علیه سوریه از نظر اقتصادی، اجتماعی و امنیتی به ترکیه آسیب وارد کرده است. تمامی بیمارستان‌های عمومی، خصوصی و درمانگاه‌های ترکیه به تندروهایی اختصاص یافته که در درگیری‌های سوریه زخمی شده‌اند و اولویت درمانی در این بیمارستانها با همین افراد است.
انتهای پیام/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها