امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80436
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا حسام‌الدین مجتهدی با 93 سال سن از 10 سال قبل به این سو در سمت امام جمعه این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا حسام‌الدین مجتهدی با 93 سال سن از 10 سال قبل به این سو در سمت امام جمعه این شهر به انجام وظیفه می‌پرداخت و از 3 سال قبل نیز به عنوان نماینده استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری عضویت داشت.

وی که از حدود 20 روز قبل به دلیل شرایط نامساعد جسمی در بیمارستان بعثت سنندج بستری شده بود پس از وخامت حال به ناچار، به تهران و بیمارستان طالقانی این شهر اعزام شد.

ماموستا مجتهدی در این مدت از خونریزی دستگاه گوارش رنج می‌برد و پس از مدتی بهبودی نسبی مجددا به دلیل وخامت اوضاع جسمانی بستری شد.

امام جمعه سنندج با وجود آنکه در بیمارستان طالقانی تهران تحت عمل جراحی معده قرار گرفت، اما سرانجام تسلیم مرگ شد و دوستداران و مردم متدین کردستان را در غم از دست دادن خویش باقی گذارد.

وی که به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سنندج نیز فعالیت می‌کرد طی سال‌های گذشته در راه احیای ارزش‌ها و دفاع از آرمان‌های اسلام و نظام گام‌های بلندی برداشت.
انتهای پیام/79012/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها