امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80440
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 67
محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به وضعیت خرید گندم در سال جاری، گفت: امسال تقویم ...

محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به وضعیت خرید گندم در سال جاری، گفت: امسال تقویم خرید تضمینی گندم نسبت به سال گذشته 7 تا 15 روز جلوتر است.

مدیر و سخنگوی خرید تضمینی گندم، برنج و چای بانک سپه افزود: تا پایان فروردین سال جاری 7 استان گندم تولیدی خود را به مراکز خرید تحویل دادند، اما سال گذشته 3 تا 4 استان بود.

وی گفت: مناسب بودن شرایط آب و هوایی و گرمای ایده‌آل باعث شده است، تا استان‌های بیشتری نسبت به سال گذشته گندم تحویل دهند.

دارایی در پاسخ به اینکه میزان گندم تحویلی نسبت به سال گذشته چگونه است،‌ گفت: بررسی آمارها نشان می‌دهد میزان گندم‌های تحویلی در مقایسه با سال گذشته به مراتب بیشتر شده است.

مدیر و سخنگوی خرید تضمینی گندم، برنج و چای بانک سپه در پاسخ به اینکه پیش‌بینی شما از کل خرید گندم امسال چیست، گفت: با بررسی آمارها و جمع‌بندی صحبت‌های کارشناسی در کارگروه‌ها پیش‌بینی می‌شود امسال 7 تا 8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار