امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80455
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به اطلاع دانش‌آموزان پذیرفته شده در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 93-92  ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به اطلاع دانش‌آموزان پذیرفته شده در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 93-92  می‌رسد، کارت ورود به جلسه این عزیزان از امروز شنبه ششم اردیبهشت 93 از طریق سامانه سناد به نشانی www.sanaad.medu.ir  قابل دریافت است.

ضروری است دانش‌آموزان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مطابقت مشخصات، جهت ممهور نمودن عکس آن به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنند.

در صورتی که کارت ارائه شده از طریق سامانه به هر دلیل  فاقد عکس باشد، دانش‌آموز موظف است با ارائه دو قطعه عکس جدید به دفتر مدرسه، ضمن الصاق عکس بر روی کارت و ممهور نمودن آن به مهر مدرسه یک گواهی اشتغال به تحصیل با عکس نیز جهت ارائه به مسئولین حوزه برگزاری آزمون دریافت کند.

دانش‌آموزان و اولیای آنها در صورت برخورد با هرگونه مشکل در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با شماره تلفن 22010909 تماس حاصل فرمایند.

به گزارش فارس، در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور که اواخر بهمن ماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد 154 هزار و 774 دانش‌آموز علاقه‌مند در هفت رشته شرکت داشتند که از این میان 9060 نفر به دوره دوم راه یافتند.

آزمون‌های مرحله دوم المپیاد طبق بخشنامه ارسالی به استان‌های کشور از ساعت 8:30 صبح روز سه شنبه نهم اردیبهشت 93 با برگزاری آزمون المپیاد فیزیک آغاز و بعد از ظهر روز جمعه 12 اردیبهشت 93 با آزمون المپیاد ادبی پایان می‌پذیرد.

جدول آزمون را می توانید دانلود کنید:  جدول آزمون المپیادهای علمی کشور جدول آزمون المپیادهای علمی کشور 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها