امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80483
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اختصاص منابع به سبد کالا اظهار داشت: نمایندگان ...

موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اختصاص منابع به سبد کالا اظهار داشت: نمایندگان در مورد منابع پرداختی به سبد کالا اعتراض کردند که معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در مجلس به نمایندگان عنوان کرد که این سبد و منابع آن در قانون بودجه 92 لحاظ شده است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: قانون بودجه 92 را دولت قبل نوشته و چگونه می‌شود که شما برای این کار منابع در نظر می‌گیرد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه سبد کالای پرداختی دولت اعتباری در بودجه وجود نداشت، تصریح کرد: در جلسه حضوری با معاون رئیس جمهور پرسیدم که آیا منظور شما از ارائه سبد کالا به نیازمندان یا مرفهان بوده، بیان داشت: قطعاً نیازمندان هدف بوده، اما چرا به بیکاران و نیازمندان واقعی سبد پرداخت نشد، مسئله است و از وزیر کار نیز این سئوال پرسیده شد که چرا سبد کالا به صورت سلیقه‌ای و بی حساب و کتاب پرداخت شده است، اکنون نیز در مرحله جدید این شائبه و مشکل وجود دارد.

به گفته ثروتی در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه نمایندگان نامه‌های زیادی از افراد نیازمند برای دریافت سبد کالا وجود دارد که وزیر کار و معاون رئیس جمهور باید در این رابطه پاسخگو باشند و امیدواریم این مشکل حل شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها