امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80486
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
مجید جلیل سرقلعه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اظهار کرد: هدفمندی یارانه‌ها یک قانون است و باید ...

مجید جلیل سرقلعه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اظهار کرد: هدفمندی یارانه‌ها یک قانون است و باید در طول پنج سال اجرا شود.

وی افزود: درآمد دولت در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها بین 100 تا 150 میلیارد ریال است.

جلیل با اشاره به چند نرخ شدن قیمت بنزین گفت: این چند نرخ بودن مزایا و معایب خاص خود را دارد که باید در این زمینه با مدیریت درست از بروز مشکلات جلوگیری کنیم.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در صورت مدیریت درست مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها تورم قابل ملاحظه‌ای در بازار به وجود نخواهد آمد.

وی بر ضرورت نظارت بیشتر بر بازار در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها خاطرنشان کرد: در صورت رعایت همه‌جانبه قانون در زمینه افزایش قیمت‌ها و عرضه و تقاضا خواهیم توانست از تورم بی‌رویه جلوگیری و قدرت خرید مردم را در سطح بالایی نگه داریم.

وی ادامه داد: هدفمندی یارانه‌ها کار بزرگی است که باید انجام شود ولی متاسفانه در مرحله نخست درست مدیریت نشد که در حال حاضر باید با برطرف کردن نقاط ضعف مرحله نخست بتوانیم در این مرحله درست عمل کنیم.

جلیل تصریح کرد: مردم استان چهارمحال و بختیاری درآمد پایینی دارند و به صورت میانگین می‌توان گفت بیش‌ از 80 درصد آن‌ها در مرحله دوم یارانه نقدی دریافت می‌کنند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها نقش مهم و کلیدی در اقتصاد کشور دارد و می‌تواند در نزدیک کردن دهک‌های اقتصادی کشور به هم و کاهش فاصله طبقاتی نقش چشمگیری را داشته باشد.

انتهای پیام/68009/ی30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها