امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80490
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
سعید زمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با تاکید بر انجام وظایف قانونی تمامی مسئولان اظهار کرد: هر مسئولی که با رعایت قانون بتواند ...

سعید زمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با تاکید بر انجام وظایف قانونی تمامی مسئولان اظهار کرد: هر مسئولی که با رعایت قانون بتواند وظایف قانونی خود را انجام و در این زمینه موفق باشد مورد حمایت مجمع نمایندگان و مردم قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان، نماینده مردم هستند نه دولت، افزود: دفاع از منافع مردم وظیفه نمایندگان است و ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا در این زمینه درست عمل کنیم.

زمانیان بیان داشت: اگر آب استان بخواهد به طور غیرقانونی و غیرکارشناسی به استان‌های مجاور انتقال پیدا کند جلوی این عمل غیرکارشناسی می‌ایستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: آب متعلق به همه مردم است و در ارتباط با این جریان همه مردم در مقابل قانون یکسان هستند و نباید برای عده‌ای همه چیز مهیا باشد ولی بقیه محروم باشند.

وی بیان داشت: ما در این زمینه از تمام مسئولان کشوری که با این موضوع مرتبط هستند، درخواست داریم که جلوی این کار غیرقانونی و خلاف گرفته شود.

زمانیان ادامه داد: بعضی‌ها دنبال منافع گروهی و فردی هستند و باید شناسایی شوند و جلوی آن‌ها گرفته شود و تمامی دستگاه‌های قضایی با آن‌ها برخورد کنند و نگذارند منافع این استان به خاطر امیال شخصی از بین رود.

وی بیان داشت: مسئولان اصفهان با شروع طرح غیرقانونی انتقال آب از استان چهارمحال و بختیاری از سمت اصفهان می‌خواهند دولت را در مقابل عمل انجام شده قرار دهند و آب استان چهارمحال و بختیاری را از دست ما خارج کنند.

زمانیان با اشاره به تجمع اعتراض‌آمیز مردم این استان در اعتراض به انتقال غیرکارشناسی آب بین‌حوزه‌ای از این استان به استان‎‌‌های مجاور گفت: این اتحاد و همدلی مردم استان شایسته تقدیر است و با این اتحاد ما خواهیم توانست جلوی این عمل غیرقانونی را بگیریم.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش‌روی مردم این استان گفت: وضعیت اشتغال، کشاورزی، سرمایه‌گذاری و تولید در این استان نامطلوب است.

وی بیان داشت: در صورت بی‌توجهی مسئولان این استان از مسئله آب استان، این کار را از طریق مراجع بالاتر پیگیری خواهیم کرد.

زمانیان با اشاره به طرح استیضاح وزیر نیرو گفت: این طرح با 30 امضاء به هیئت رئیسه مجلس داده شده است و ما در این رابطه هیچ‌گاه کوتاه نخواهیم آمد.

وی بیان داشت: برخی از دستگاه‌های اجرایی وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند و این باعث می‌شود سیل مشکلات اشخاص به دفتر نمایندگان مجلس سرازیر شود.

زمانیان ادامه داد: باید ناهماهنگی‌ها را از بین ببریم تا استان از این وضعیت نجات پیدا کند.

وی تصریح کرد: ما به دنبال وحدت هستیم نه تفرقه و استان باید احیاء شود و به خواست مردم در انتخاب نماینده احترام بگذاریم.

این مسئول گفت: با حرف اقتصاد مقاومتی محقق نمی‌شود و باید همه با هم دست‌‎ها را بالا بزنیم و کار انجام دهیم.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب استان چهارمحال و بختیاری در زمینه کشاورزی اذعان داشت: در بخش کشاورزی باید آن را به شیوه‌ی نوین ادامه دهیم و در این زمینه سرمایه‌گذاری کنیم.

وی با اشاره به مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها خاطرنشان کرد: در بحث هدفمندی یارانه‌ها کار ارزشمندی صورت گرفته است ولی در قسمت اول درست مدیریت نشد و زیرساخت‌ها آسیب دید و باعث تورم شد.

انتهای پیام/68002/صا40/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها