امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80508
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
سیدبهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد چرایی ...

سیدبهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد چرایی مصادره اموال بنیاد علوی در نیویورک گفت:‌ به نظر من ما هنوز ماهیت آمریکا را درست نشناخته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه تا دشمن را درست نشناسیم،‌ نمی‌توانیم تصمیم‌گیری صحیحی در قبال او داشته باشیم،‌ اظهار کرد: آمریکا دشمن است،‌ اما یک دشمن تابع و رژیم صهیونیستی دشمنی متغیر است.

حسینی در توضیح گفت: هدف و انگیزه کارهای آمریکا صرفاً جلب رضایت صهیونیست‌هاست،‌ لذاست که می‌بینیم پس از هر مرحله مذاکرات هسته‌ای فوراً با صهیونیست‌ها تماس گرفته و آن‌ها را در جریان ریز مذاکرات قرار می‌دهند.

وی با ابراز تأسف از اینکه دستگاه دیپلماسی ما آمریکا را نشناخته است، تصریح کرد: از آمریکایی‌ها هیچ چیز بعید نیست، برای همین حتی پس از توافق ژنو نیز اقدام به آزادسازی قطره‌چکانی بخشی کوچکی از درآمدها می‌کنند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکایی‌ها را یادآور شد و گفت:‌ آمریکایی‌ها حسن نیت ندارند و بر فرض اینکه حسن نیت هم داشته باشند،‌ توانایی ابراز آن را ندارند،‌ چرا که خار و ذلیل صهیونیست‌ها هستند، بنابراین همه و از جمله دستگاه دیپلماسی ما باید منتظر باشند که اقداماتی از قبیل مصادره اموال بنیاد علوی تکرار شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها