امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80516
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
محسن بیگلری در حاشیه برگزاری جلسه جمع‌آوری کمک‌های مردمی با جمعی از خیرین این شهرستان برای ساخت مسکن مددجویان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، ...

محسن بیگلری در حاشیه برگزاری جلسه جمع‌آوری کمک‌های مردمی با جمعی از خیرین این شهرستان برای ساخت مسکن مددجویان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: میانگین استانی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در سطح استان 12 درصد و در شهرستان سقز 5 درصد است.

وی خاطرنشان کرد: وجود این میزان مددجو در سطح استان نشان از افزایش میزان محرومیت بوده که باید در راستای رفع آن اقدامات اساسی صورت پذیرد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیری از خدمات کمیته امداد استان در راستای حمایت و توانمندسازی مددجویان اظهار کرد: افزایش اعتماد مردم به این نهاد موجب توسعه بیش از پیش مشارکت‌ها مردمی و ایجاد بسترهای لازم برای توانمندسازی اقشار نیازمند شده است.

بیگلری افزود: در گذشته مشکلاتی در زمینه جذب مددجویان وجود داشت که با پیگیری‌های انجام شده این محدودیت‌ها رفع شده است.

وی خواستار حمایت بیش از پیش دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات نیازمندان با توجه به شرایط اقتصادی شد و افزود:‌ امیدواریم دولت با اجرای سیاست‌های خاص آمار خانواده‌های تحت حمایت نهادهای حمایتی را در آینده نزدیک به حداقل برسد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای صحیح هدفمندی یارانه‌ها در کنار توسعه و ترویج بیش از پیش فریضه زکات نقش مهمی در رفع مشکلات نیازمندان و تحقق عدالت اجتماعی دارد.

وی در پایان بر بهره‌گیری بیش از پیش از ظرفیت خیرین در راستای رفع مشکلات نیازمندان در این شهرستان تاکید کرد و گفت: باید با اطلاع‌رسانی دقیق زمینه ورود خیرین بیشتر را به بحث کمک به نیازمندان در شهرستان فراهم کرد.

انتهای پیام/79002/س40/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها