امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80523
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: اعضای هیئت موسس فراکسیون اعتدال برای اعلام موجودیت رسمی در حال آمادگی ...

احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: اعضای هیئت موسس فراکسیون اعتدال برای اعلام موجودیت رسمی در حال آمادگی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی به طور جدی کار تشکیل این فراکسیون را آغاز کرده و جلساتی در این زمینه برگزار شده است.

وی ادامه داد: هنوز اعضای این فراکسیون به طور کامل مشخص نشده‌اند اما امروز فرم‌های عضویت بین نمایندگان مجلس توزیع خواهد شد تا علاقه‌مندان به عضویت در این فراکسیون بعد از مطالعه مرامنامه به عضویت آن درآیند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: باید ابتدا اعضای اصلی این فراکسیون مشخص شوند تا سپس اعضای هیئت رئیسه با برپایی انتخاباتی مشخص شوند اما ممکن کسانی که در تشکیل این فراکسیون تلاش کرده و قدم‌های نخست را برداشته‌اند اعضای هیئت رئیسه را تشکیل دهند.

شوهانی تصریح کرد: چهره‌هایی مانند علی مطهری، ابراهیم نکو، علیرضا محجوب ،محمدرضا تابش و عابد فتاحی از موسسان این فراکسیون هستند که در این راستا تلاش‌های فراوانی داشته و امکان دارد در این راستا در قالب هیئت رئیسه این فراکسیون نیز کاندید شوند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: زمان اعلام رسمی موجودیت این فراکسیون مشخص نیست اما بدون تردید طی هفته جاری این مهم محقق میشود.

وی ادامه داد: تاکنون مخالفت‌های زیادی در مجلس برای تشکیل این فراکسیون وجود دارد و حتی ممکن است برخی افراد در میانه راه از این فراکسیون انصراف دهند اما اعضای هیئت موسس از جمله اینجانب عزم خود را جزم کرده تحت هر شرایط این فراکسیون را تشکیل دهیم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: از اینکه فراکسیون جدیدی شکل بگیرد شک و تردیدی وجود ندارد حتی اگر 10 نفر باشیم فراکسیون اعتدال را در مجلس تشکیل می‌دهیم.
انتهای پیام/2246/س40/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها