امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8053
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 118
محمدرضا کاشفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس   اظهار داشت: ...

محمدرضا کاشفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس   اظهار داشت: در کشور ما زمانی که اشخاص باورشان را نسبت به اراده مردم از دست بدهند و خود را در همه کارها محور بدانند، هر اقدامی انجام می‌دهند که در قدرت بمانند.

وی افزود: جمهوری اسلامی تجربه افراد بسیاری را دارد که به دنبال ماندن در قدرت بودند و بدست مردم کنار گذاشته شده‌اند و خود هاشمی رفسنجانی نیز این تجربه را در انتخابات گذشته داشته است.

کاشفی با تاکید بر اقدام خلاف قانون احمدی‌نژاد در حمایت از مشایی خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد با تخلف محرزی که در روز ثبت نام  انتخابات داشت، هم جایگاه رئیس‌جمهور را پایین آورد و هم چهره واقعی خود را به مردم نشان داد که  برای ماندن در قدرت دست به هرکاری می‌زند. البته ما از شورای نگهبان توقع داریم تمام این حرکات را در احراز صلاحیت‌ها در نظر بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه سخنان خودبا اشاره به دوقطبی ساختگی بین هاشمی و مشایی خاطرنشان کرد: این دوقطبی از اساس باطل است . حقیقت آن است که مشایی و هاشمی دو روی یک سکه هستند و تفاوتی با هم ندارند و این دوقطبی ساختگی است و اهداف آنان در نهان و آشکار یکی است.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: در جمهوری اسلامی وقتی کسی قدرت‌طلب شود، در مرحله اول با نیروهای انقلابی و گفتمان انقلاب زاویه پیدا می‌کند و حال که مشایی و هاشمی نیروهای گفتمان انقلاب اسلامی را نشانه رفته‌اند، این  از روش‌های تبلیغاتی آنان است و تقلب گفتمانی را با ساختن دوقطبی مشایی و هاشمی بوجود آورده‌اند البته مردم این تقلب گفتمانی آنان را به‌خوبی تشخیص خواهند داد.

انتهای پیام/ 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها