امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80530
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه) ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه) در حاشیه نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین در جمع خبرنگاران به چرایی ثبت‌نام اکثریت مردم برای دریافت یارانه نقدی پرداخت و اظهار داشت: ابتدا به مردم گفتند از دریافت یارانه نقدی انصراف بدهید و بعد با افزایش قیمت‌ها روبرو خواهید شد و چون مردم نمی‌دانستند قیمت‌ها چقدر گران خواهد شد و چه تأثیری بر زندگی آنها خواهد گذاشت، مجدداً برای دریافت یارانه نقدی ثبت‌نام کردند که البته یکی از دلایل می‌تواند این باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که اشکالات دولت قبل و تورم را چقدر در مشارکت مردم برای دریافت یارانه نقدی مؤثر می‌دانید، گفت: این دولت می‌خواست اشکالات دولت قبل را برطرف کند که یکی از مشکلات دریافت یارانه از سوی همه مردم بود که دولت فعلی اصرار داشت این رویه اصلاح شود و محقق نشد.

حداد عادل تأکید کرد: ثبت‌نام اکثریت مردم برای دریافت یارانه نقدی صرفاً یک علت نداشته، بنابراین پژوهشگران و جامعه‌شناسان باید تحقیق کنند تا در برنامه‌های آینده دولت این اتفاق نیفتد و به نتیجه برسد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا برای هیأت رئیسه مجلس کاندیدا می‌شوید، گفت: با آقای باهنر در حال مشورت کردن هستم تا به نتیجه خوبی در این زمینه برسیم.

وی در مورد ریاست بر سازمان صدا و سیما نیز گفت: من همیشه در اذهان هستم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها