امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80536
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد تویسرکانی در حاشیه همایش مالکیت معنوی و نقش آن در توسعه اقتصادی با حضور در ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد تویسرکانی در حاشیه همایش مالکیت معنوی و نقش آن در توسعه اقتصادی با حضور در جمع خبرنگاران گفت:‌ امسال از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ، مدیریت جهادی همراه با عزم ملی نام‌گذاری شده و قطعا این شعار می‌تواند موتور محرک اقتصاد باشد.

وی افزود: خوشبختانه در کشور ما نیروهای ارزشمند و اهل فکر و بزرگی هستند که می‌توانند موتور محرک اقتصاد مقاومتی ما باشند و بدون شک در بستر اقتصاد مقاومتی می‌توانیم به اقتصاد مطلوب دست پیدا کنیم.

تویسرکانی ادامه داد: استفاده از نظرات صاحب‌نظران داخلی و خارجی می‌تواند موجب توسعه و تقویت مالکیت‌های فکری شود و بدون شک استفاده مناسب و بهینه از این سرمایه ارزشمند می‌تواند ما را در توسعه اقتصادی کمک کند.

معاون قوه قضائیه خاطرنشان کرد: خوشبختانه از لحاظ توسعه مالکیت معنوی ایران در جایگاه مناسبی قرار دارد و پس از پیوستن به کنوانسیون‌های بین‌المللی جایگاه کشور ما ارتقاء یافته است.

تویسرکانی ثبت بیش از 4 هزار برند تجاری را اقدامی مهم ارزیابی کرد و گفت: ما امروز پیشخوان‌های خدماتی را به خانه‌های مردم بردیم و با سازمان جهانی مالکیت معنوی ارتباط سیستمی برقرار کردیم. ضمن اینکه در زمینه ارائه خدمات در حوزه ثبت مالکیت صنعتی جایگاه مناسبی داریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ تجاری‌سازی اختراعات در کشور یک نیاز جدی است و ما تسهیلات لازم را فراهم می‌کنیم تا اختراعات و ابتکارات امکان تجاری‌سازی با هزینه کم و در زمان کوتاه را داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها