امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80542
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
سردار کریم کشوری امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از دستگیری سارقان میراث ملی قبل از حفاری در بخش باینگان از توابع شهرستان پاوه خبر ...

سردار کریم کشوری امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از دستگیری سارقان میراث ملی قبل از حفاری در بخش باینگان از توابع شهرستان پاوه خبر داد.

کشوری خاطرنشان کرد: با هوشیاری انجمن‌های میراث فرهنگی منطقه باینگان و اقدام سریع ماموران انتظامی بخش باینگان، یک تیم سه نفره از حفاران غیرمجاز قبل از انجام حفاری دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، با توجه به کوچک بودن منطقه و شناخت اهالی از یکدیگر، فرد غریبه‌ای که از اهالی یکی از استان‌های همجوار بوده سریعا شناسایی و حضور مشکوک او به پلیس گزارش می‌شود.

وی افزود: ماموران انتظامی ضمن کنترل نامحسوس فرد ناشناس، به مراوده او با دو نفر از ساکنان محلی پی برده و باتوجه به سرنخ‌های به دست آمده متهمان را قبل از انجام حفاری دستگیر و یک دستگاه گنج‌یاب و سایر وسایل حفاری از آنان کشف شد.

کشوری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده متشکله و تجهیزات مکشوفه برای رسیدگی جرم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.
انتهای پیام/2700/ع20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها