امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8055
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 113
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کارناوال و تجمعی که در ...

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کارناوال و تجمعی که در هنگام ثبت نام ها  توسط حامیان برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری جلوی وزارت کشور برپا شد، آغاز یک چالش انتخاباتی است و باید با اینگونه اقدامات غیرقانونی برخورد جدی شود.

ترقی تصریح کرد: ‌اینکه در روز ثبت‌نام علیه یک نامزد دیگر شعار داده می‌شود، به هیچ‌وجه قابل توجیه نیست و می‌تواند در ادامه روند انتخابات ریاست جمهوری آن را به یک چالش بزرگ تبدیل کند. این کارها تخلف انتخاباتی است و مسئولین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این مسأله را باید بطور جدی پیگیری کنند.

وی در ادامه در تبیین اینکه آیا برخی کاندیداها می‌توانند با راه‌انداختن این گونه کارناوال‌ها و تجمعات و توهین‌ها رای جمع کنند، خاطرنشان کرد: مردم ما فتنه سال 88 را پشت سر گذاشته اند و در شرایط کنونی افراد با عقلانیت و منطق تصمیم می‌‌گیرند و برخی کاندیدا ها نمی‌تواند با اینگونه اقدامات غیرقانونی و غیر اخلاقی کاری را از پیش ببرند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با تشنج آفرینی و موج سواری کسی نمی‌تواند رأی مردم را جمع کند بلکه بالعکس ذهن‌ها را نسبت به خود تخریب می‌کند و آبروی خود را می‌برند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها