امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80553
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
غلامرضا جهان‌تیغ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران اجرایی یگان حفاظت منطقه در هنگام عملیات گشت و کنترل و اجرای قوانین و مقررات ...

غلامرضا جهان‌تیغ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران اجرایی یگان حفاظت منطقه در هنگام عملیات گشت و کنترل و اجرای قوانین و مقررات شکار و صید طی روز گذشته موفق به مشاهده دو قلاده پلنگ ایرانی شدند.

وی تصریح کرد: روز گذشته دو تن از محیط‌بانان در هنگام گشت و کنترل و دوربین کشی منطقه موفق به مشاهده دو قلاده پلنگ ایرانی شدند که از یکی از پلنگ‌ها فیلم و عکس تهیه شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین بیان کرد: اکولوژی منحصر به فرد، تنوع گیاهی، تنوع جانوری در این منطقه از طارم سفلی بهترین شرایط را برای زیست گونه‌های جانوری نظیر پلنگ، بزکوهی، و پرنده نادر هما و سایر جانداران فراهم کرده است

جهان‌تیغ با اشاره به مصوب شدن ارتقای این منطقه به عنوان منطقه حفاظت شده در دور سوم سفر هیئت دولت عنوان کرد: امیدواریم که با همت و یاری مسئولان کشوری و استانی این مصوبه به مرحله اجرا درآید، در غیر این صورت با توجه به مشکلات و موانع موجود حفظ طبیعت و حیات وحش این منطقه در معرض خطر است.

انتهای پیام/2667/ی20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها