امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۶:۰۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80559
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سارا 42 ساله به علت سردردهای شدید و مشکلات گوارشی به دکتر مراجعه می‌کند و ...

به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سارا 42 ساله به علت سردردهای شدید و مشکلات گوارشی به دکتر مراجعه می‌کند و طبق توصیه یک متخصص مغز و اعصاب و یک متخصص تغذیه روزانه 3لیتر آب می‌نوشد.   

وی به دیلی میل گفت: مدت 4 هفته تلاش کردم طبق دستور پزشکان 3لیتر آب در روز بنوشم؛ قبل از مراجعه به دکتر هر روز صبح یک لیوان قهوه یا چای و روزی یک لیوان آب می‌نوشیدم اما بعد از بیمار شدن روزی 3لیتر آب نوشیدم و نتایج بیش از انتظارات من بود.
سارا به دلیل از دست دادن آب بدن به نظر 52 ساله می‌آمد و زیر چشم‌هایش سیاه و چروک شده بودند و لکه‌های قرمز روی پوست وی ایجاد شده بود.

وی در هفته اول متوجه تغییر در بدن و صورت خود ‌شد و سردردهای وی از بین رفت، از همان موقع تصمیم گرفت، نوشیدن چای و آبمیوه را قطع کند و به جای آن فقط آب بنوشد؛ بعد از 15 روز شکم سارا صاف می‌شود و سلولیت‌ها از بین رفته بودند.

هفته سوم تمام چین و چروک‌ها از بین رفته، پوست وی شفاف و زیبا شده بود؛ به گفته وی، شوهر و دوستان سارا می گویند او 10 سال جوان‌تر شده است. 

البته باید توجه داشت که مصرف زیاد و خودسرانه هر چیزی حتی آب می‌تواند ضررهایی داشته باشد و هر کسی باید رژیم غذایی خود را با نظر پزشک متخصص تنظیم کند. و کمبود سایر املاح و مواد مورد نیاز بدن، می تواند آسیب رسان باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار