امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80560
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، حمیدرضا قاسمی اظهار داشت: در بیشتر کشورها از منابع طبیعی برای جلب گردشگران استفاده می‌شود و آب‌های گرم معدنی یکی از جاذبه‌های توریستی بوده که از نظر اقتصادی منبع درآمد مهمی در این صنعت به شمار می‌رود.

وی با اشاره به رونق این بعد گردشگری در استان افزود: قزوین به لحاظ طبیعی دارای ظرفیت‌های ویژه گردشگری بوده و آب‌های معدنی گرم و سرد بسیاری در این آن وجود دارد که می‌تواند منبع درآمد منطقه بوده و با فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری و ایجاد مراکز رفاهی به مقصد گردشگری تبدیل شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین بیان کرد: استفاده از آب چشمه‌های معدنی به عنوان درمان، سابقه‌ چندهزار ساله دارد و در حال حاضر بر اثر پژوهش‌ها و بررسی‌های علمی انجام شده روی آب‌های معدنی، استفاده‌ی درمانی آنها به طور جدی روزبه‌روز گسترش یافته و کشورهای دارای آب‌های گرم و سرد معدنی با بهره‌برداری از این موهبت الهی توانسته‌اند در راستای کسب درآمد از آنها استفاده کنند.

انتهای پیام/2667/ل/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها