امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80561
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تبریز، عبدالرحمان تاج‌الدین ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تبریز، عبدالرحمان تاج‌الدین ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: رویکرد سازمان تامین اجتماعی تعامل با شرکای اجتماعی خویش است و امسال از معدود سال‌هایی است که 44 هزار میلیارد تومان بودجه سازمان توسط هیئت امنای سازمان مصوب و ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: تامین اجتماعی سازمانی عظیم است که 2 میلیون خانوار یعنی بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش خود قرار داده اما جایگاهش فراتر از نگاه حزبی و جناحی است؛ چون این سازمان بر فراز ساختمان مدیریتی خود پرچم سفیدی برافراشته است تا برای خدمات رسانی بهینه به مردم و تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت انجام وظیفه کند.

 گردش مالی تامین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی را ماهانه یک هزار میلیارد توان عنوان کرد و افزود: مشی مدیریتی سازمان پاسخگویی است تا با تعامل نزدیک با جامعه کارگری و تشکل‌ها به عنوان صاحبان اصلی سازمان، فراتر از گفتار و شعار و در قالب کردار بتوانیم سه جانبه گرایی را اعمال کنیم.
انتهای پیام/60002/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها