امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80573
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسن کریمی عصر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید اوشان، فشم و میگون اظهار داشت: این منطقه متأسفانه تاکنون سیر پیشرفت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسن کریمی عصر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید اوشان، فشم و میگون اظهار داشت: این منطقه متأسفانه تاکنون سیر پیشرفت نداشته است و خیلی کارهای انجام نشده و بر روی زمین مانده دارد.

وی در نظارت سازمان نظام مهندسی بر روی ساختمان‌های در حال ساخت این منطقه نیز اظهار داشت: هفته گذشته با هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی جلسه‌ای داشته‌ایم و در این خصوص نیز مذاکراتی صورت گرفت تا هرچه سریعتر مشکلات مربوط به ساخت‌وسازهای این منطقه توسط نظام مهندسی برطرف شود و در صورتی که این اقدام صورت نگیرد و از این نابه‌سامانی خارج نشویم شهردار این منطقه می‌تواند بدون نظر نظام مهندسی مسائل شهر را حل‌وفصل کند.

کریمی گفت: ساماندهی، ساخت‌وساز اصولی و پیشگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز از برنامه‌های اصلی استانداری تهران است.

معاون عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز به شدت برخورد می‌شود، خاطرنشان کرد: استانداری برخورد با دانه‌درشت‌ها در زمینه ساخت‌وسازهای غیرمجاز و زمین‌خواری را در دستور کار دارد چرا که این افراد به زمین‌های دولتی تجاوز می‌کنند و با پروانه‌های 100 متری ساختمان‌های بلندمرتبه می‌سازند.

وی درباره قانون حریم 150 متری رودخانه‌ها نیز اظهار داشت: در قانون تبصره‌ای برای حریم 150 متری رودخانه‌ها در نظر گرفته شده که تا زمانی که سیستم فاضلاب شهرها به بهره‌برداری برسد می‌توان از حریم 150 متری استفاده کرد ولی هم‌اکنون فاضلاب بخش عمده اوشان، فشم و میگون به بهره‌برداری رسیده و می‌توان با هماهنگی و حمایت وزارت نیرو این حریم را برداریم تا مردم کمی نفس بکشند.

کریمی خاطرنشان کرد: اوشان، فشم و میگون با عنوان طرحی به نام قصران تغییر نام خواهد داد و مصوبه آن را می‌توانیم از دولت بگیریم.

به گزارش فارس، در حاشیه این مراسم علی بخشی به عنوان شهردار شهر اوشان، فشم و میگون معرفی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها