امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80615
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهرک شیعی فوعه در ریف ادلب شرایط انسانی بسیار سختی را طی بحران سوریه سپری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهرک شیعی فوعه در ریف ادلب شرایط انسانی بسیار سختی را طی بحران سوریه سپری می‌کند، به ویژه آنکه این شهرک تنها به دلیل شیعی بودن 2 سال است که در محاصره گروه‌های تکفیری قرار دارد و این گروه‌ها تمام راه‌ها امداد و کمک رسانی به این شهرک را تنها به دلایل طایفه‌ای بر اهالی آن قطع کردند.

خبرنگار فارس در این خصوص گزارش داد که دولت سوریه با همکاری صلیب سرخ جهانی و دفاتر فعال سازمان ملل در سوریه امروز موفق شدند، کاروان‌های مواد غذایی را وارد این شهرک کنند که ششمین کاروان در سه ماهه اول سال جاری میلادی به شمار می‌آید.

منابع محلی در این ارتباط توضیح می‌دهند که برخلاف آنچه شایع شده که دولت سوریه مانع ورود کمک‌های غذایی و بشر دوستانه به این شهرک شده، اما واقعیت امر این است که دولت سوریه تمام تلاش خود را برای رساندن این کمک‌ها به این شهرک در محاصره انجام می‌دهد.

کاروان امروز 12 کامیون حامل مواد غذایی و بهداشتی و پتو و پوشاک را در برمی‌گرفت.

«صفوان أبو سعدى»،‌استاندار ادلب با حضور در کنفرانس مطبوعاتی تصریح کرد: این اقدامات بخشی از مسئولیت و وظایف حکومت سوریه در برابر شهرک‌های محاصره شده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها