امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80618
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
منابع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کردند که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اجازه ...

منابع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کردند که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اجازه هرگونه اظهار نظر رسانه‌ای و مطبوعاتی تا پایان مهلت نام نویسی در انتخابات و اعلام نهایی نامزدهای شرکت کننده در انتخابات از سوی دادگاه عالی قانون اساسی این کشور را ندارند.

این منابع در ادامه توضیح دادند که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سوریه تا پیش از پایان دوره نام نویسی نامزد انتخابات شمرده می‌شوند و باید در انتظار رای مثبت 35 نماینده پارلمان این کشور باقی بمانند تا نامزدی‌ آنها رسمیت یابد.

منابع مذکور افزودند: دادگاه عالی قانون اساسی سوریه پس از پایان دوره نام نویسی نامزدها و ظرف 5 روز باید نام نامزدهای پذیرفته شده را اعلام کنند و هر اظهار نظری پیش از اعلام نتایج نهایی به سود هیچ نامزدی نیست، چون برخلاف قانون انتخابات جدید است و هرگونه اظهار نظری در این دوره فقط مختص به دادگاه عالی قانون اساسی سوریه است.

تاکنون ماهر حجار و حسان النوری به صورت رسمی در این انتخابات نام نویسی کرده‌اند و گفته شده، سوسن حداد نیز نام نویسی کرده، اما تاکنون نام وی به صورت رسمی اعلام نشده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها