امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80631
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تروریست‌هایی که برای مبارزه با نظام سوریه تحت عنوان واهی «جهاد» و تاسیس «دولت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تروریست‌هایی که برای مبارزه با نظام سوریه تحت عنوان واهی «جهاد» و تاسیس «دولت اسلامی» راهی این کشور می‌شوند، چگونه آموزش می‌بینند.

فیلم زیر یکی از عناصر مسلح توضیح می‌دهد که وی و همدستانش در کجا و چگونه برای راهی شدن به جبهه‌های مختلف سوریه آموزش می‌بینند.

وی توضیح می‌دهد که 10 روز را در استانبول بوده و پس از آن برای 3 هفته در قطر اقامت داشتند و طی این مدت تمام افراد تحت آزمایش‌ها و معاینات پزشکی قرار می‌گیرند.

این تروریست ادامه می‌دهد که گروه آنها 100 نفر بود که به گروه‌های 10 نفره تقسیم شده بودند و هر ماه یک گروه از خاک ترکیه راهی سوریه می‌شد. آنها یک هفته تحت آموزش نظامی از جمله استفاده از سلاح کلاشینکوف قرار داشتند و در 2 هفته دیگر، استفاده از سلاح‌های دیگر مانند آرپی‌جی و مسلسل را یاد گرفتیم.

وی می‌افزاید: پس از پشت سر گذاشتن این آموزش‌ها به هریک از ما سلاح، کلاهخود، لباس نظامی و وسایل شخصی که مورد نیاز است را در اختیار ما می‌گذارند و 5 روز بعد از آن از گذرگاه‌ »اطمه» ترکیه به وسیله خودروهایی که در اخیتار ما می‌گذارند، وارد خاک ترکیه می‌شویم. هر 10 نفر یک دستگاه پیک آپ که مجهز به یک تیربار سنگین است و به این‌گونه وارد خاک سوریه می‌شویم.

 

 


انتهای پیام/ز

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها