امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80635
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  بخش بین الملل این دوره جشنواره با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان، چالش ها و ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  بخش بین الملل این دوره جشنواره با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان، چالش ها و تحولات منطقه ای و جهانی برنامه ریزی شده که در گستره وسیع و متنوعی طراحی شده برپایه این خبر؛ سفر آرت الیویر تهیه کننده آمریکایی به عنوان اولین میهمان جشنواره است که حضورش همراه با برنامه نمایش فیلم سینمایی «عملیات ترور» خواهد بود.

بنابر این گزارش  با توجه به حضور این تهیه کننده آمریکایی در تهران فیلم سینمایی«عملیات ترور» به کارگردانی پائول کراس و تهیه کنندگی  این هنرمند چهارشنبه دهم اردیبهشت ساعت 17:00 در مرکز فرهنگی هنری اسوه به نمایش در می آید. نمایش این فیلم با حضور آرت الیویر تهیه کننده آمریکایی  و نادر طالب زاده کارشناس و تحلیل گر سینما همراه با جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ  پیش بینی شده است.

سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از کلیه اصحاب رسانه و منتقدان و نویسندگان سینمایی و هنرمندان و علاقمندان دعوت کرد از این برنامه استفاده نمایند.

شایان ذکر است آرت الیویر شهردار سابق بلفلاور در ایالت کالیفرنیا معاون نامزد آزادیخواه ریاست جمهوری آمریکا در سال 2000 بود. تهیه کننده فیلم Operation Terror در خصوص 11 سپتامبر است که جشنواره بین المللی فیلم برای صلح، جشنواره خیریه فیلم موناکو، جشنواره الهام بخشی ومساوات ، جشنواره بین المللی فیلم بغداد جوایزی دریافت کرده است. فارغ التحصیل Cerritos College در رشته ساختار فن آوری بوده و چهار فرزند دارد.وی مشاور شهردار (1994-1997)، شهردار موقت (1997-1998) شهردار بلفلاور (یکی از حومه های لوس آنجلس با 77 هزار ساکن) (1998-1999) بوده است. وی در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهور ی سال 2000 آمریکا اعلام کرد: "می بایست حجم دولت فدرال را کم کرده و به محدودیت هایی که در قانون اساسی تعریف شده است برگردیم."

وی همچنین اظهار داشت: "از دولت می خواهیم نیروهای نظامی را از خارج از ایالت متحده به داخل برگرداند و وزارت دفاع جهت دفاع از ما و نه بمباران کشورهای کوچک اقدام کند من اعتقاد ندارم که ما می بایست ژاندارم دنیا باشیم. چالش های این کشور موجب ایجاد نگاه های منفی به امریکا شده است"

این فیلم روایت رسمی دولت امریکا از حادثه 11سپتامبر را به چالش می کشد و به بیان حقایق پشت پرده و هماهنگی های انجام شده قبل از اتفاق می پردازد.

در 2006، 114.329 (1.3%) آرا را کسب کرد و رقیب خود که فرماندار شد (آرنولد شواتزنگر) را متهم به دریافت بودجه ای 30 درصد بیش از بودجه یDevis  (فرماندار 3 سال پیش) کرد. وی مخالف مهاجرت غیر قانونی می باشد. وی جهت شرکت در سومین همایش بین المللی هالیوودیسم بهمن ماه 1392 در تهران حضور یافت و با تعدادی از مقامات به صورت خصوصی دیدار کرد.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در این دوره در راهبردهای بین المللی اش نگاهی دارد به جدی ترین موضوعات و محورهای مبتلابه جامعه جهانی ."ارایه تصویری روشنگرانه از جنایات آمریکا و صهیونیسم در جهان"، "افشای نقش آمریکا و صهیونیزم در تفرقه¬افکنی و جنایات گروه¬های تکفیری"، "نقش بیداری اسلامی در منطقه و جهان"،"تلاش مسلمانان برای احیای هویت اسلامی و مقابله با اسلام هراسی و ایران هراسی"، "نقش مردم غزه، لبنان و سوریه در مقابله با صهیونیسم و استکبار جهانی"، "نقش شهدای ترور در افشای چهره حقوق بشر آمریکایی"،"جهانی عاری از تروریسم و سلاح هسته¬ای"، "معرفی شهدای مقاومت و شخصیت¬های آزادیخواه جهان"، "نقش صهیونیسم و وهابیت در هتک حرمت مسلمانان و پیامبران"، "نقش هالیوود در ترویج خشونت، تروریسم و فرقه¬سازی در مقابله با ادیان توحیدی شیطان¬پرستی، خشونت و تروریسم در هالیوود"،"نقش وحدت اسلامی در شکست توطئه¬ای سلطه¬گران جهان"، "تبیین مبارزات و جنبش¬های آزادیبخش مستضعفین"، "مقابله با تحمیل سبک زندگی غربی"،"ریشه¬یابی جنبش مردمی 99% آمریکا از موضوعاتی است که از سوی شورای سیاستگذاری جشنواره برای بخش بین الملل این دوره طراحی و تعریف شده است.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها