امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80639
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
 غلامرضا فرجی مدیرپخش سازمان سینمایی حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درخصوص طرح بلیط نیم‌ها در دو سانس اول اکران تابستان گفت: هر طرح نو ...

 غلامرضا فرجی مدیرپخش سازمان سینمایی حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درخصوص طرح بلیط نیم‌ها در دو سانس اول اکران تابستان گفت: هر طرح نو و جدید باعث انگیزه مخاطب به سینما می‌شود، با توجه به اینکه در سانس اول اکثر سالن‌های سینما با کمبود مخاطب مواجه است، این طرح درایام تعطیلات شروع می‌شود و به پیشرفت گیشه فیلم و همچنین کشاندن مخاطبان به سینما مخصوصاً دانش‌آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی کمک می‌کند.

وی افزود: برای اجرای هرچه بهتر این طرح، تبلیغات امر مهمی است همچنین چگونگی اطلاع‌رسانی هر سینما در هر نقطه از جغرافیای ایران نیز نکته قابل توجهی است.

سخگوی شورای صنفی نمایش همچنین تاکید کرد: این طرح می‌تواند شیوه جدیدی برای جذب مخاطب به سینما باشد و شورای صنفی نمایش هم تمام تلاشش نجات گیشه و لبخند گرم مخاطبین به فیلم است.

وی با اشاره به فیلم‌های اکران تابستان افزود: پیش‌بینی اهالی سینما برای سال 93، سالی خوب است البته رونق گیشه در آغاز سال 93 این نوید را به سینمای ایران داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار