امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80650
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این شماره علاوه بر جداول تولید و فروش و آخرین اخبار تولید و اکران سینمای ایران و همچنین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این شماره علاوه بر جداول تولید و فروش و آخرین اخبار تولید و اکران سینمای ایران و همچنین معرفی فیلمهای روز سینمای جهان، پرونده فیلم پرسروصدای «نوح» به همراه گفتگو با راسل کراو هنرپیشه نقش نخست و دارن آرنوفسکی کارگردان فیلم را نیز می خوانید.

از دیگر بخشهای این شماره، آشنایی با زندگی و آثار فیلیپ کی. دیک و همچنین بررسی اقتباسهای مشهور سینمایی از آثار او مانند بلید رانر، گزارش اقلیت و یادآوری کامل است.

در باب خباثت‌های تاریخی علیه ایران (به بهانه نمایش دنباله فیلم 300)،ارغوان: علی محمدی، بنکدار و درام عاشقانه،ما متهمیم: علی اکبری، قنبری و نقد ریاکاری، آتش بس2: میلانی و نیک بین با زوج جدید، مستانه فرح بخش و یک فیلم پرسروصدای دیگر،چهارشنبه خون به پا خواهد شد: پارسا و یک اکشن ایرانی پرتعلیق،تماشاگران را به فیلم مان راه بدهیم! (گفتگو با هومن سیدی)،ریاضت کشیدن برای تصویرگری یک ماجرای تاریخی (گفتگو با عباس بلوندی)

دوربین را احساس نمی کنم تا در نقش زندگی کنم (گفتگو با مهران رجبی)،توانمندسازی درجهت ایرانی دین مدار و فرهنگ ساز (سخنرانی محمدرضا جعفری جلوه در دیدار با مدیران فارابی)، تازه های 2014: بی توقف، هتل گرند بوداپست، ورونیکا مارس، آقای پیبادی و شرمن، قصه ی زمستان، پلیس آهنی، سه روز تا کشتن، نیاز برای سرعت، پمپئی، 300: ظهور یک امپراطوری، پسر خدا، عشق بی‌پایان بر پرده سینماها: خط ویژه، طبقه حساس، با دیگران، معراجی ها، پنجشنبه آخر ماه، چ، اکباتان، تفاوت رعایت قاعده! (نقد فیلم خط ویژه)، بر صفحه تلویزیون: پایتخت3، روزهای بد، به در، خوب، بد، زشت، ما فرشته نیستیم، آگراندیسمان: مونتگمری کلیفت و طولانی ترین خودویرانگری تاریخ، گیبل، کوپر و برگمن، غولهای برفی!،راهنمای سریال های خارجی: شطرنج با نابغه های شیطان صفت (لوتر)، تعریف ایمان در حرکت تاریخ (وایکینگ ها)،هنر تجسس (شرلوک هولمز: قهرمان عصر داده ها)

بدون متن قوی هیـچ اثری درخشـان نمی شود! (گفتگو با مارتین فریمن دکتر واتسونِ سریال شرلوک)،کارآگاهی که ستاره شد! (گفتگو با بندیکت کامبربچ شرلوک هولمز پرکار این روزها)،راهنمای بازی: مانیومنت ولی، متال گیرسالید5: زمین های صفر، ارواح تاریکی 2، سقوط تایتان، تصویر صحنه: سالگشتگی، همطناب،در امتداد یأس و امید (نگاهی به وضعیت تئاتر در سال 92)، فهرست برگمان (فیلم های محبوب اینگمار برگمان، با مقدمه ای از وودی آلن)، آزادی زیر باران (درس کارگـردانی فرانک دارابونت: رستگاری در شاوشنگ) از دیگر مطالبی است که در این شماره مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها